Siste oppdatering

Tilsette ved Kartverket Vestland

Kartverket Vestland har for tida 10 tilsette, og er lokalisert i Bergen.

For alle henvendelser som gjelder tinglysning, ring vårt kundesenter på 32118000

Namn Arbeidsområde Telefon E-post
Anne Lien Fylkeskartsjef 32 11 87 48 anne.lien@kartverket.no
Haso Bradaric Geovekst prosjekt, FKB, FDV 32 11 87 38 haso.bradaric@kartverket.no
Olav Håvik Geovekst planlegging 32 11 87 39 olav.asbjorn.havik@kartverket.no
Solveig Otterå Geovekst, FKB 32 11 87 42 solveig.ottera@kartverket.no
Kristian Aune FKB, vegnett, IT-drift 32 11 87 32 kristian.aune@kartverket.no
Alejandro Paz FKB, matrikkel 32 11 87 43 alejandro.paz@kartverket.no
Eva Mortensen FKB, mottakskontroll 32 11 87 37 eva.mortensen@kartverket.no
Katrine Lutro Kvalnes Laserdata, FKB, mottakskontroll 32 11 87 34 katrine.lutro.kvalnes@kartverket.no
Aase Midtgaard Skrede Plan- og temadata, DOK 32 11 87 47 aase.midtgaard.skrede@kartverket.no
Sunniva Berg Trones Matrikkel 32 11 87 36 sunniva.berg.trones@kartverket.no
Beate Gunn Hernar Aase Matrikkel 32 11 87 45 beate.aase@kartverket.no
Erlend Trones Stadnamn-ansvarleg
(kontorstad Ullensvang)
32 11 86 43 erlend.trones@kartverket.no
Marianne Fagerland Kjelstad Webredaktør
(kontorstad Molde)
97 63 50 79 marianne.fagerland.kjelstad@kartverket.no

 

FKB = Felles kartdatabase, FDV = Forvalting, drift og vedlikehald, DOK = Det offentlege kartgrunnlaget

Del