Siste oppdatering

Ansatte ved Kartverket Vestfold og Telemark

Kartverket Vestfold og Telemark har for tiden 7 ansatte. Vi har kontorsted i Skien.

 
Navn Arbeidsområde Telefon E-post
Jon Arne Trollvik Fylkeskartsjef 32 11 84 37 jon.arne.trollvik@kartverket.no
Torunn Roligheten Alme Matrikkel, stedsnavn 32 11 85 60 torunn.roligheten.alme@kartverket.no
Arnulf Haugland Matrikkel, flybildearkiv 32 11 85 65 arnulf.haugland@kartverket.no
Arnleif Bjørstad FKB, IT-drift 32 11 85 61 arnleif.bjorstad@kartverket.no
Aina Borge Temadata, FKB 32 11 85 62 aina.borge@kartverket.no
Hilde Kjeldby Felles Kartdatabase (FKB) 32 11 85 67 hilde.gro.kjeldby@kartverket.no
Leif Kåre Knutsen FKB, Plan- og Temadata, DOK, FKB-ledning 32 11 85 66 leif.kare.knutsen@kartverket.no
June Breistein webredaktør (kontorsted Tromsø) 47 79 40 86 june.breistein@kartverket.no

FKB = Felles kartdatabase, FDV = Forvaltning, drift og vedlikehold, ND = Norge digitalt, DOK = Det offentlige kartgrunnlaget

Del