Our website only contains limited information in English. Please see our English front page to find shortcuts and the menu to all our English content.

Last updated

Tilsette ved Kartverket Rogaland

Kartkontoret i Rogaland har for tida 8 tilsette.

E-post Kartverket Rogaland: stavanger@kartverket.no 

Namn Arbeidsområde Telefon E-post
Steinar Wergeland Fylkeskartsjef, Noreg digitalt 51 85 88 52 /
95 17 05 15
steinar.wergeland@kartverket.no
Ole Lunden Stedfortredar, FKB, Geovekst, ortofoto 51 85 88 85 ole.lunden@kartverket.no
Oddny Haugland FDV, Geovekst 51 85 88 72 oddny.haugland@kartverket.no
Henrik Løset Kontroll, innkjøp, arkiv 51 85 88 57 henrik.loset@kartverket.no
Jon Moe Vegnett, Geovekst, laserdata 51 85 88 46 jon.moe@kartverket.no
Roar Haugland Matrikkel, stadnamn 51 85 88 40 roar.haugland@kartverket.no
Thoai Van Nguyen FKB, krinsgrenser i matrikkelen 51 85 88 56 thoai.nguyen@kartverket.no
Sigbjørn Wik Geovekst, plan- og temadata, IT-drift, DOK 51 85 88 18 sigbjorn.wik@kartverket.no
Marianne Kjelstad Webredaktør
(kontorstad Molde)
97 63 50 79 marianne.fagerland.kjelstad@kartverket.no

 

FKB = Felles kartdatabase, FDV = Forvalting, drift og vedlikehald, DOK = Det offentlege kartgrunnlaget

Share