For e-post direkte til de ansatte: Se i tabellen under og legg til @kartverket.no

 
NavnArbeidsområdeTelefonE-post
(@kartverket.no)
Lars Mardal (fylkeskartsjef) Ggeovekst, Norge digitalt, fylkesgeodatautvalget, geodataplan 32118789 /
95169244
lars.mardal
Alf Egil Aaberge stedfortreder, geovekstansvarlig, basisdatautvalget, 32118794 alf.egil.aaberge
Ann-Kristin Engan Matrikkel, adressering 32118795 ann-kristin.engan 
Bernt Audun Strømsli  Geovekst  32118784  bernt.audun.stromsli 
Brit Ingunn Wennberg  Geovekst, arealplanteknisk  32118793  brit.ingunn.wennberg 
John Thomas Aalstad  Matrikkelansvarlig, tilsyn, adressering, kvalitet (sentralt)  32118792  john.thomas.aalstad 
Nils Jørgen Gaasvik Navneansvarlig, SSR 32118783 nils.jorgen.gaasvik
Synne Rudsar Arealplan- og temadata, plan- og temadatautvalget 32118788 synne.rudsar
Tove Korneliussen Geovekst 32118785 tove.korneliussen
Berit Sandnes Navneansvarlig, SSR, prosjektarbeid vedr. gårdsnavn i SSR 32118782 berit.sandnes